Apie mus

Istorija

UAB „Naujas veidas“ – 1995 m. įkurta verslo dovanų ir reklamos atributikos bendrovė. Mes dirbame, kad užtikrintume Jūsų verslo sėkmę. Paklausite, kodėl? Tai paprasta. Kalbėdami apie verslo dovanas ar reklamos atributiką – dalykus, kurie, žinia, formuoja Jūsų įmonės įvaizdį, gerina santykius su klientais, skatina pardavimą – mes pirmiausia turime omenyje idėją. Siūlome Jums savo idėjų banką, kuris atitinka būtent Jūsų poreikius. Taip taupome laiką ir neapkrauname Jūsų neįdomia bei nereikalinga informacija.

Apie mus

Mūsų įmonėje galite užsisakyti solidžių dovanų verslui, reklamos atributiką pardavimams skatinti, reklamos suvenyrus.

Tai dovanos:

  • verslo partneriams, klientams;
  • firmos darbuotojams;
  • ypatingoms šventėms;
  • akcijoms.

Dirbame su verslo įmonėmis, valstybinėmis, visuomeninėmis įstaigomis bei organizacijomis.

Visos dovanos bus pažymėtos Jūsų įmonės logotipu ar kita Jūsų pageidaujama informacija.

Mes visada pateikiame klientams ne tik platų kokybiškų verslo dovanų pasirinkimą, bet ir užtikriname jų unikalumą, naujumą bei aktualumą. Esame subūrę įvairių sričių specialistus į vieną komandą – jie padeda sukurti įdomias, išskirtines bei įsimintinas verslo dovanas. „Naujas veidas“ padės išrinkti dovanas visais atvejais bei pritaikyti bet kokioms progoms!

Dirbame ir su Europoje pripažintomis bei vertinamomis verslo dovanų įmonėmis, ir su tiesioginiais gamintojais. Uždedame logotipus ant reklamos suvenyrų. Tai padarome kokybiškai ir laiku, nes turime puikią gamybos bazę: lazerinę įrangą, tampografijos, šilkografijos, siuvinėjimo įrenginius. Kartais mūsų klausia, kuo mes geresni už kitus, kodėl verta su mumis dirbti. Atsakymas vienas – pabandykite. Nenusivilsite.