1. Pradžia
  2. Antspaudų gamyba

Antspaudų gamyba

Antspaudų gamyba pagal individualius Jūsų užsakymus –  gaminame įvairaus dydžio ir tipo antspaudus. Lazerine įranga itin tiksliai atkuriame mažus ir sudėtingus elementus ant gumų antspaudams. Antspaudus arba „štampus” galite rinktis iš plataus mūsų asortimento, o jei prireikė konsultacijos, maloniai lauksime Jūsų užklausos nurodytais kontaktais. 

antspaudų gamyba
Platus pasirinkimas

Turime platų antspaudų asortimentą bet kokio verslo poreikiams.

Preciziška ir ilgaamžiška

Bendradarbiaujame su žinomais, patikimais antspaudų gamintojais.

Galimi dideli užsakymai

Galime įgyvendinti ir didesnės apimties užsakymus verslo klientams, renginiams.

Greita antspaudų gamyba

Antspaudų gamyba užsiemame patys, todėl galime pasiūlyti itin greitus pristatymo terminus.

Platus antspaudų pasirinkimas

Antspaudas, dar kitaip štampas – patogus, universaliai naudojamas, pigus ir nepakeičiamas biuro reikmuo, leidžiantis supaprastinti rutiniškas užduotis. Pavyzdžiui, bene dažniausiai ant antspaudų specialia technologija perkeliami asmens vardas bei pavardė, pareigos, įstaigos pavadinimas, adresas, telefono numeris ir pan. 

Ant antspaudų galime atvaizduoti Jūsų norimą: 

  • tekstą; 
  • simboliką;
  • logotipą;
  • piešinį ir kt. 
antspaudai
antspaudo gamyba

Personalizuotų antspaudų privalumai

  • Antspaudai taupo laiką. Norite sutrumpinti savo darbų sąrašą? Personalizuoti antspaudai gali padėti Jums sutaupyti laiko adresuojant vokus, ruošiant spausdintas sąskaitas ir kitais atvejais. Plastikiniai-guminiai antspaudai iš karto paruošti naudoti, t. y. Jums nereikia atskiro padėkliuko rašalui, todėl išvengiate papildomų rūpesčių, rašalo dėmių. 
  • Platus pritaikymas. Jeigu tenka siųsti korespondenciją, ant antspaudo galima atvaizduoti įmonės pavadinimą ir (arba) logotipą, atgalinį adresą ir kt. Galite sumaketuoti dizainą ir antspaudus naudoti asmeninėms reikmėms, pavyzdžiui, žymėti atvirukus ar laiškus.
  • Paprasta pateikti užsakymą. Jums reikės išsirinkti antspaudo dydį, tipą, rašalo spalvą, nurodyti pageidavimus, tekstą ar grafinius elementus, kurie bus ant antspaudo, o mes paruošime jo maketą / dizainą bei atsiųsime Jums įvertinti. Patikėkite kokybišką antspaudų gamybą mums!

Mumis pasitiki:

naujas veidas klientas - vilniaus paukštynas
naujas veidas klientas - varžtų pasaulis
naujas veidas klientas - VMVT
naujas veidas klientas - agro rodeo
naujas veidas klientas - miškų urėdija
naujas veidas klientas - litgird
naujas veidas klientas - malsena
naujas veidas klientas - inter cars

Mediniai antspaudai

Mediniai antspaudai (tiksliau, jų korpusas) gaminami iš medžio arba faneros, o plokštelė su tekstu – iš gumos. Mediniai antspaudai gali būti stačiakampio formos arba apvalūs. Pagrindinis medinių antspaudų privalumas – ilgas tarnavimo laikas.

Mediniais antspaudais patogiai ir greitai antspauduosite paprastus ir vadinamuosius burbulinius vokus, siuntimo dėžutes, popierinius maišelius, kitas pakuotes (įskaitant ir maisto) bei daugelį kitų popieriaus ar kartono gaminių.

medinis antspaudas
antspaudų gamyba

Automatinių antspaudų gamyba

Automatinių atspaudų gamyba yra atliekama iš plastiko, o antspaudo dalis – iš gumos. Patogu – jog nereikia turėti atskiro padėkliuko rašalui: tai prietaisas „du viename“, užtikrinantis tvarką ir švarą. 

Automatiniai antspaudai dažniausiai naudojami biuruose, taip pat juos naudoja medikai, vaistininkai, mokinių darbus taisantys pedagogai ir kitų profesijų atstovai.

Automatinius antspaudus taip pat gaminame pagal individualų užsakymą, tad galite rinktis teksto plokštelės dydį, pageidaujamą šriftą, jo dydį, grafinius elementus (logotipus, paveikslėlius, simbolius ir kt.). 

Visą siūlomą antspaudų asortimentą galėsite apžiūrėti atvykę pas mus. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. O jei reikėtų konsultacijos, drąsiai kreipkitės.

1

Pasirinkite produktą iš katalogo

(arba pristatykite savo produktus)

2

Apibūdinkite norimą graviravimo dizainą

3

Patvirtinkite darbų sąmatą

4.

Atsiimkite išgraviruotus gaminius

Klientų atsiliepimai:

Mūsų įsipareigojimas užtikrinti tikslumą ir maksimalią kokybę jūsų poreikių įgyvendinimui. Susisiekite su mūsų komanda dėl graviravimo darbų jau šiandien.

4.6

30+ įvertinimų vidurkis
⭐⭐⭐⭐⭐

⭐⭐⭐⭐⭐ “Labai profesionali įmonė. Ir socialiai aktyvi. Rekomenduoju!” Viktorija A.
⭐⭐⭐⭐⭐ “Puiki, profesionali įmonė, rekomenduoju” Kristupas K.
⭐⭐⭐⭐⭐ “Rekomenduoju. Profesionalumas ir greitas darbas garantuotas :)” Ieva
⭐⭐⭐⭐⭐ “Kokybiskai ir laiku. Malonus kolektyvas” Linas J.
Verslo prekių ekspertai

Gaukite antspaudų gamybos pasiūlymą

Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field